قوانین وب سایت کسب درآمد پارس استاک


قبل از هر چیز متذکر می شویم که این وب سایت صرفا جهت ایرانیان داخل کشور طراحی شده و تنها به ایشان خدمات ارائه می نماید.
 
اثبات هویت کاربر و حفظ اطلاعات شخصی:
ارائه مدرک شناسایی معتبر از قبیل تصویر کارت ملی، شناسنامه و یا گواهینامه جهت اثبات هویت رسمی شما به وب سایت الزامی است. همانگونه که در بندهای بخش حفظ حریم خصوصی کاربران آمده است ، اطلاعات شما نزد این وب سایت حفظ خواهد شد و به هیچ عنوان استفاده ای بجز تطبیق اطلاعات حساب بانکی نخواهد داشت.
کلیه اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام در وب سایت وارد می کنید اعم از شخصی و خصوصی،در پایگاه داده وب سایت قرار گرفته و نگهداری می شود. مدیران وب سایت نیز متعهد شده اند که حریم خصوصی اطلاعات شما را رعایت نموده و از قرار دادن اطلاعات شخصی شما اعم از شماره تلفن و یا ایمیل و مسائل مربوطه به اشخاص و یا شرکتهای ثالث بدون هماهنگی شما خودداری نمایند.
آدرس ایمیل صرفا به عنوان تایید اطلاعات ثبت نامی شما و همچنین ارسال مطالب و رخداد های جدید وب سایت برای شما استفاده می شود. ارسال مجدد رمز عبور در هنگام فراموشی رمز عبور نیز یکی دیگر از موارد کاربرد ایمیل می باشد. لطفا قسمت قوانین و شرایط کامل استفاده از وب سایت و سیاست حفظ حریم خصوصی را ملاحظه نمایید.
 
حقوق مادی و معنوی آثار: 
وب سایت پارس استاک به عنوان بستری مناسب امکان فروش فایل تصاویر هنری شما را فراهم نموده است ولی تمامی حقوق مادی و معنوی و همچنین امتیاز فروش تصاویر در مالکیت شما خواهد بود و کاربرانی که تصاویر شما را خریداری می کنند مجوز دارند تا در ایران و خارج از کشور از این تصاویر برای موارد مختلف از قبیل چاپ و وب سایت استفاده نمایند ولی حق فروش دوباره اصل فایل تصویر را نخواهند داشت. 
 
سوء استفاده از آثار دیگران:
در صورتیکه بخش یا کل تصویری که شما در وب سایت پارس استاک جهت فروش آپلود نموده اید متعلق به شخص یا کسب و کار دیگری باشد. پارس استاک می تواند پنل شما را مسدود نماید و خسارت وارده به شخص خسارت دیده را از شما اخذ نماید. همچنین شخص خسارت دیده (مالک اصلی اثر) می تواند از شما به محاکم صالحه قوه قضاییه شکایت نموده و پارس استاک در ارائه مدارک و مستندات با توجه به حکم قضایی با ایشان همکاری نموده و تبعات این موارد فقط متوجه شخص شما خواهد بود. پس توجه داشته باشید که حتما خالق تصاویری که ارسال می فرمایید شخص خودتان باشید.
 
فروش آثار : 
50 درصد از مبلغ پرداختی توسط کاربران به ازای تصاویر فروخته شده از طریق شماره شبا بانکی اول هر ماه شمسی و فقط به صورت ریالی قابل پرداخت خواهد بود. شما می توانید از ابتدای هر ماه با درخواست تسویه حساب، مبالغ حق السهم فروش خود را دریافت نمایید.
  
استفاده از وب سایت کسب درآمد:
استفاده از این وب سایت کاملا رایگان است و این قوانین و شرایط استفاده از وب سایت برای ایجاد آسودگی و تسهیلات مناسب برای شما کاربر گرامی در هنگام استفاده از منابع و امکانات وب سایت ایجاد شده است. شما می بایست قبل از ثبت نام و استفاده از منابع این شرایط و قوانین را به همراه سیاست حفظ حریم خصوصی مطالعه نموده و با آنها موافقت نمایید. کلیه تصاویری که در وب سایت قرار می گیرد جزء دارایی های وب سایت تلقی می گردند و استفاده از آنها به منظور سوء استفاده و یا فروش بدون مجوز رسمی از این شرکت در فروشگاه های حقیقی و یا وب سایت های دیگر غیر قانونی می باشد و به طور قانونی توسط وکیل پایه یک شرکت پیگیری خواهد شد.

مسئولین وب سایت هیچگونه تغییری در ساختار بخش کاربری وب سایت اعم از حذف یا ویرایش یا اضافه کردن را بدون هماهنگی و اطلاع رسانی به کاربران انجام نخواهند داد بنابراین لازم است که هر چند وقت یکبار از قوانین و شرایط استفاده از وب سایت بازدید نموده و از آخرین تغییرات و اطلاعات مربوطه اطلاع حاصل نمایید.

وب سایت پارس استاک خود را ملزم به رعایت قوانین ملی و مذهبی دانسته و همواره می کوشد تا به هیچ عنوان از مواردی که شامل مضامینی چون : اهانت، تبلیغات، مسائل جنسی، اعتقادی و مذهبی، سیاسی و مواردی که با قوانین جمهوری اسلامی ایران تضاد دارند استفاده ننمایید.